Centrum Chrześcijańskie KANAAN w Zduńskiej Woli

Stosowanie Ewangelii – nauczanie z 9 lutego 2020 r.

Zapraszamy do przesłuchania kolejnego kazania naszego Pastora Pawła Pławskiego. Mówił, jak Ewangelia zmienia życia ludzi – Bóg może działać w ich wnętrzu oraz poprzez nich na otoczenie. Bóg chce zmieniać nasze zachowanie i wzorce, jakie powielamy, a także poprzez nas pomagać innym, by nie popełniali błędów, których my nauczyliśmy się nie popełniać. Aby mógł jednak działać, potrzebujemy zdyscyplinować się, by codziennie czytać Boże Słowo i być w stanie powiedzieć Ewangelię innym.

Aby uczyć się Słowa Bożego i właściwych wzorców, rozpoczęliśmy w naszym kościele prowadzenie „grup wzrostu”. Zachęcamy Cię do dołączenia! Skontaktuj się z naszym Pastorem, aby mógł pokierować Cię do właściwej osoby. Możesz przyjść na nasze nabożeństwo w niedzielę o 10.30 (budynek SM „Lokator”, ul. Łaska 46, wejście od tyłu budynku) lub napisać, używając formularza na TEJ stronie. Jeśli potrzebujesz, znajdziesz na niej też jego numer telefonu.

Jak zawsze kazanie można wysłuchać dzięki odtwarzaczowi poniżej, a także pobrać na komputer – po kliknięciu przycisku „Otwórz w nowej karcie”, a w nowej karcie „Pobierz”.