Centrum Chrześcijańskie KANAAN w Zduńskiej Woli

Przesłanie z niedzieli 10.6.2018 – Zmiana w życiu

W niedzielę 10 czerwca 2018 nasz pastor przedstawiał proces dokonywania trwałych życiowych zmian. Każdy z nas w swoim życiu chciał coś radykalnie w sobie zmienić. Poznanie mechanizmu trwałych zmian pozwala w sposób świadomy wprowadzać nową perspektywę i jakość. Jest to niezbędnym warunkiem rozwoju.

Chcąc się rozwijać, mamy przed sobą proces głębokich zmian. Chrześcijan dotyczy to w szczególności – bo ich życie powinno być świadectwem takich przemian dokonywanych przez Boga. Chrześcijaństwo nie nudzi się, gdy w tym aktywnie uczestniczymy, bo Bóg sprawia, że w naszym życiu nieustannie poszerzają się horyzonty.

Dlatego polecamy Ci przesłuchanie tego 30-minutowego przesłania. Można to zrobić, klikając przycisk odtwarzania poniżej. Można je też pobrać, klikając przycisk „Otwórz w nowej karcie” (pojawi się po najechaniu myszą na odtwarzacz), a potem w nowej karcie przycisk „Pobierz”. Dodajemy także konspekt w formacie PDF TUTAJ. Dzięki temu można jednocześnie słuchać kazania i czytać najważniejsze treści.