Centrum Chrześcijańskie KANAAN w Zduńskiej Woli

30.1.2022 – Bóg chce, byśmy się rozwijali

Zachęcamy do przesłuchanie naszego kazania z końca stycznia. Nasz pastor mówił w nim, że Bóg każdemu człowiekowi dał obdarowania, talenty, które są związane z jego przeznaczeniem. Zadaniem każdego z nas z osobna jest dowiedzieć się, co Bóg w nas włożył i według Jego woli zacząć to rozwijać. Gdy to zrobimy, znajdziemy radość, szczęście i spełnienie.

Zadaniem Kościoła jest natomiast pomóc każdemu chrześcijaninowi, by zrozumiał, jakie są dary, które Bóg chce, by rozwijał i by pomóc mu to robić. Nasz pastor posłużył się też fragmentem przesłania Jakuba Kamińskiego, w którym podkreślił on, że dojrzałość Kościoła zależy po części od tego, w jakim stopniu jego członkowie wezmą odpowiedzialność za udzielanie się w nim.

To ważne kazanie. Warto go wysłuchać. Jak zawsze odtwarzacz poniżej umożliwia wysłuchanie go, a także pobranie pliku .mp3, tak by zrobić to później. Aby pobrać, trzeba kliknąć w odtwarzaczu przycisk „Otwórz w nowej karcie”, a w nowej karcie „Pobierz”. Wspomniane kazanie Jakuba Kamińskiego można zobaczyć też poniżej. 🙂